ÇÖZÜMLER

Proje Bazlı Uygulamalar

Kamera sistemleri ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra kamera sistemi projenize uygun ürün seçimleri yapılmaktadır. Kamera sistemleri oluşturulurken yapılan en büyük hata sadece maliyet ekseninde kamera sistemi seçimi yapmaktır.

Doğru seçilmen kamera sistemleri kısa yada orta vadede temel gereksinimlerinizi bile yerine getiremez hale gelebilmektedir. Kamera sistemleri seçiminde en önemli kriterinizin 2 yıl yerinde ücretsiz servis olması gerekmektedir. Kamera sistemleri konusunda en büyük problem satış sonrası servistir.

Firmamızını kamera sistemleri konusunda tecrübesini beraber kullanıp firmanıza en uygun kamera sistemi çözümünü oluşturmak için bize ulaşabilirsiniz.

 


 

Zincir Mağaza Kamera Sistemleri

Tüm Türkiye'de yaygın bayii ağı sayesinde zincir mağazalarınız kısa sürede izlenebilir hale getirilmektedir. Zincir mağazalarda kamera sistemleri için ürün devamlılığı, hızlı servis en önemli dikkat edilmesi gereken noktalardır.

Bu anlamda farklı bütçelerde en uygun kamera sistemlerini sizin için temin ediyor, kurulum noktalarında çalışır şekilde teslim ediyoruz.

En pahalı kamera sistemini almak en iyi güvenlik sistemine sahip olduğunuz anlamına gelmemektedir. Bu noktada çalıştığınız firmaya düşen en önemli görev kullanacağınız bütçeye maksimum verim alacağınız kamera sistemi cihazlarını temin etmektir.